NORD - Fotowoltaika i technologia grzewcza w jednym

NORD zajmuje czołową pozycję w branży fotowoltaiki oraz instalacji grzewczych, oferując kompleksowe rozwiązania dla ekologicznego budownictwa. Nasze innowacyjne instalacje fotowoltaiczne spełniają kluczowe wymagania klientów, zapewniając samowystarczalność, maksymalne oszczędności ekonomiczne oraz ochronę środowiska.

Cały system NORD obejmuje kompleksową instalację fotowoltaiczną – od paneli po akumulatorowe magazyny energii elektrycznej – połączoną z naszymi zaawansowanymi podzespołami grzewczymi. Dzięki temu, możemy zoptymalizować obciążenia instalacji poprzez inteligentne zarządzanie energią, co gwarantuje niespotykane wcześniej wyniki na rynku.

Nasz zespół inżynierów opracował unikalną funkcję o nazwie EcoMode, która umożliwia wykorzystanie nadwyżki energii z instalacji fotowoltaicznej do zasilania ogrzewania. Dzięki tej innowacji, możesz korzystać z ogrzewania bez konieczności sięgania po tradycyjne źródła energii, co przyczynia się do oszczędności i zmniejszenia śladu węglowego.

NORD z dumą współpracuje z wiodącymi producentami podzespołów, oferując niezawodne urządzenia, które zostały sprawdzone przez lata pracy na wielu obiektach. Nasza oferta obejmuje falowniki hybrydowe, akumulatory elektryczne, ładowarki do pojazdów elektrycznych, moduły fotowoltaiczne, pompy ciepła oraz zasobniki CWU. Dzięki temu mamy pełen zakres produktów, który sprosta oczekiwaniom różnych klientów.

Wybierając NORD, inwestujesz w przyszłość. Nasze zaawansowane technologie pozwalają cieszyć się ekologicznymi i ekonomicznymi korzyściami na wiele lat do przodu. Zaufaj nam, by zrealizować Twoje marzenia o wydajnym i zrównoważonym stylu życia

Kompleksowe rozwiązania NORD dla ekologicznego budownictwa

Najbardziej energochłonne urządzenia w gospodarstwie domowym to zwykle źródła grzewcze i do podgrzewania wody Dlatego NORD oferuje kompleksowe rozwiązanie łączące system fotowoltaiczny z podgrzewaniem ciepłej wody i ogrzewaniem przy pomocy pompy ciepła, ładowaniem pojazdów EV (samochodów elektrycznych i hybryd plug-in) i zasilaniem wielu innych odbiorników domowych. Dążymy do zapewnienia użytkownikom maksymalnych korzyści z tak złożonego systemu poprzez zapewnienie pełnej kompatybilności jego komponentów, prostą obsługę oraz oszczędność. Wszystkie elementy naszego rozwiązania są idealnie dopasowane i pracują pod kontrolą inteligentnego interfejsu, który umożliwia optymalne zarządzanie wytwarzaną energią elektryczną i cieplną.

Cały system można łatwo dostosować do indywidualnych wymagań każdego klienta. Komponenty są dostępne w różnych wariantach mocy, co umożliwia szerokie zastosowanie rozwiązania NORD nie tylko w domach jednorodzinnych, ale także w małych mieszkaniach, blokach mieszkalnych i małych instalacjach komercyjnych.

NORD oferuje klientom to, co najlepsze w świecie fotowoltaiki, ogrzewania gospodarstw domowych i technologii podgrzewania CWU, wspierając oszczędności finansowe oraz przede wszystkim walkę ze zmianami klimatu i dążenie do bardziej zrównoważonej przyszłości dla całej ludzkości. Nasz zespół inżynierów starannie sprawdza każdy produkt pod kątem jakości, zapewniając długą żywotność i zwrot z inwestycji. W NORD wierzymy, że nasze kompleksowe rozwiązania są kluczem do budowania bardziej zrównoważonej i ekologicznej przyszłości.