FAQ – najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czy potrzebuję wszystkich elementów systemu, aby korzystać z funkcji NORD?

Nie – wiele produktów NORD może pracować samodzielnie lub można je zintegrować z istniejącymi systemami i instalacjami. Dla przykładu, zasobnik NORD EcoBoiler lub Power Genius 3000 mogą pracować niezależnie, aby dać maksimum oszczędności z użytkowania istniejącej instalacji.

Czym jest tryb EcoMode?

NORD EcoMode to specjalnie opracowany tryb pracy, który ma łączyć wykorzystanie nadwyżki niewykorzystanej energii elektrycznej z fotowoltaiki do zasilania pompy ciepła. Od teraz możesz wykorzystać każdy promień słońca padający na twój dach.

Jak mogę korzystać z trybu NORD EcoMode?

Aby w pełni wykorzystać specjalnie zaprojektowany tryb NORD EcoMode, należy zamontować sterownik NORD EcoControl z pompą ciepła NORD EcoHeat oraz instalację PV podłączoną do NORD EcoMaster.

Gdzie mogę kupić produkty NORD?

NORD już współpracuje z wybranymi partnerami handlowymi w wielu krajach. Najbliższego sprzedawcę znajdziesz na naszej stronie internetowej lub kontaktując się z nami.

Posiadam już instalację fotowoltaiczną. Czy produkty NORD, takie jak sterownik EcoControl lub pompa ciepła EcoHeat będą z nią współparowały?

Produkty NORD współpracują z większością urządzeń firmy Solax, która jest producentem najwyższej jakości urządzeń do instalacji fotowoltaicznych. Aby dowiedzieć się, czy nasze produkty będą działały z Twoją instalacją, poproś lokalnego sprzedawcę o listę kompatybilnych urządzeń.

Masz inne pytania?

Skontaktuj się z nami!