Společnost NORD HT AS slučuje fotovoltaickou technologii s tepelnou technikou a ohřevem TUV

Společnost NORD HT AS, jako jeden z nových lídrů v oblasti fotovoltaických a topných systémů, představuje ucelené řešení pro koncept ekologické budovy, které vychází ze základních požadavků na fotovoltaický systém. Mezi tyto požadavky patří soběstačnost, maximální ekonomické úsporyochrana životního prostředí. Celkový systém NORD poskytuje uživatelům kompletní fotovoltaický systém od panelů až po akumulátorové úložiště, do něhož integruje topné prvky NORD. To přináší optimalizaci zátěže, která dosud na trhu nebyla. Technický tým společnosti NORD HT AS vyvinul jedinečnou funkci provozu v úsporném režimu EcoMode, díky níž můžete využívat pro vytápění přebytky fotovoltaické energie. Společnost NORD HT AS s hrdostí spolupracuje s předními výrobci komponent a nabízí špičkové spolehlivé vybavení prověřené dlouholetým provozem v terénu pro všechny druhy produktů, jako jsou hybridní střídače, akumulátory, nabíječky pro elektromobily, fotovoltaické moduly, tepelná čerpadla a ohřívače teplé vody.

Kompletní řešení NORD pro ekologické budovy

Mezi největší spotřebiče v domácnosti obvykle patří vytápění a příprava teplé vody. Proto je navrženo spojení fotovoltaického systému s tepelným čerpadlem a ohřevem vody. Společnost NORD nabízí ucelené řešení, které kombinuje fotovoltaický systém s ohřevem TUV, vytápěním domácnosti a nyní také s nabíjením elektromobilů (elektromobily / hybridní automobily). Aby zákazník z takto složitého systému mohl vytěžit maximum, je nutné, aby jednotlivé komponenty systému byly maximálně kompatibilní, uživatelsky přívětivé a cenově dostupné. Proto jsou jednotlivé komponenty do detailu nastaveny tak, aby vzájemně bez jakýchkoli problémů spolupracovaly. Jsou řízeny inteligentním managerem EcoControl pro ideální výrobu energie a tepla.

Celý systém lze snadno navrhnout od základu tak, aby vyhovoval různorodým požadavkům jednotlivých zákazníků. Části systému lze objednávat v různých výkonnostních variantách. Řešení NORD navíc není omezeno na použití pouze pro jednotlivé rodinné domy, nýbrž je vhodné i pro instalace v malých bytech, bytových domech, či dokonce menších komerčních zařízeních.

Společnost NORD HT AS nabízí zákazníkům to nejlepší ze světa fotovoltaikyvytápění domácností a technologie pro ohřev vody, aby co nejvíce přispěla nejen k ekonomickým úsporám, ale především k možnosti podílet se na boji proti změně klimatu a přispívat k udržitelnější budoucnosti pro všechny. Technici společnosti NORD HT AS současně kontrolují kvalitu každého výrobku, aby byla zajištěna jeho dlouhá životnost a návratnost každé investice.