ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Potřebuji všechny komponenty systému, aby bylo možné využívat funkce NORD?

Ne, mnoho produktů NORD lze používat samostatně nebo je lze kombinovat se stávajícími systémy. Například ohřívač NORD EcoBoiler nebo Power Genius 3000 lze provozovat nezávisle, a maximalizovat tak úspory již existující instalace.

Co znamená EcoMode?

NORD EcoMode je speciálně vyvinutý provozní režim, který slučuje fotovoltaickou výrobu se spotřebou tepelného čerpadla. Od této chvíle můžete využít každičký sluneční paprsek dopadající na střechu.

Jak mohu používat režim NORD EcoMode?

Pro maximální využití speciálně navrženého režimu NORD EcoMode je nutné nainstalovat jednotku NORD EcoControl s čerpadlem NORD EcoHeat a fotovoltaický systém s jednotkou NORD EcoMaster.

Kde mohu produkty NORD zakoupit?

Společnost NORD již nyní spolupracuje s vybranými distribučními partnery v mnoha zemích. Podívejte se na naše webové stránky nebo nás kontaktujte a vyhledejte nejbližšího prodejce.

Fotovoltaický systém již máme nainstalovaný. Mohu se svým fotovoltaickým systémem používat produkty NORD, jakými jsou jednotka EcoControl nebo čerpadlo EcoHeat?

Produkty NORD jsou kompatibilní s většinou zařízení od společnosti Solax, která je prémiovým výrobcem fotovoltaických produktů. Chcete-li zjistit, zda funguje s vaším systémem, vyžádejte si od místního prodejce seznam kompatibilních produktů.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás!