Projekt NORD

Společnost NORD HT AS je sdružení technických společností a renomovaných prestižních univerzit ze zemí EU. První projekty společnosti NORD HT AS byly zahájeny již v roce 2014 s podporou založenou na finančních zdrojích poskytovaných z norských fondů.

Hlavní vizí společnosti NORD HT AS je propojit odvětví obnovitelných zdrojů, vytápění domácností, ohřevu teplé užitkové vody a elektromobility pro obytné a malé průmyslové aplikace.

Inteligentní design umožňuje maximální využití dostupné zelené energie. Díky tomu dochází k maximalizaci úspor a návratnost investice se zkracuje.

Společnost NORD HT AS disponuje logistickou základnou se strategickými partnery, aby byla svým zákazníkům nablízku při plnění dodávek a poskytování podpory.

Spolupráce se společností NORD HT AS ve světě

Společnost NORD HT AS se zapojila do mezinárodního clusteru pro přenos know-how a další vývoj svých produktů v rámci evropských výzkumných institucí a technologických společností s globální působností. Cílem stanoveným pro toto století jsou nejpokročilejší technologie obnovitelných zdrojů, které jsou v zájmu naší budoucnosti a lidské populace.

Seznamte se s našimi partnery