Projekt NORD

NORD jest stowarzyszeniem europejskich przedsiębiorstw inżynieryjnych oraz uznanych, prestiżowych uniwersytetów. Pierwsze przedsięwzięcia NORD rozpoczęły się już w 2014 r. przy wsparciu środków z funduszy norweskich.

Centralną wizją NORD jest tworzenie połączeń między branżami zasobów odnawialnych, ogrzewania budynków, ogrzewania wody dla gospodarstw domowych i elektromobilności w zastosowaniach mieszkaniowych i małym przemyśle.

Inteligentne projektowanie umożliwia maksymalne wykorzystanie dostępnej zielonej energii. Skutkuje to uzyskaniem jak największych oszczędności i skróceniem czasu zwrotu z inwestycji.

NORD prowadzi swoją bazę logistyczną wraz z partnerami strategicznymi, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na zaopatrzenie i wsparcie na poziomie lokalnym.

Globalna współpraca NORD

NORD dołącza do międzynarodowej grupy w celu transferu know-how i dalszego rozwoju swoich produktów w europejskich instytucjach badawczych i globalnych firmach technologicznych. Najbardziej zaawansowane technologie odnawialne są celem obecnego stulecia – leżą w interesie naszej przyszłości i ludzkości.s.

Poznaj naszych partnerów